Další slavnostní otevření Mi Store, kde se rozdají ceny za milion

Xiaomi se chystá do Hradce Králové! A to ve velkém stylu.

V pátek 9. listopadu 2018 otevřeme v obchodním centru Aupark v Hradci Králové Mi Store – prodejnu s kompletním sortimentem značky Xiaomi.

Od 9:00 se všichni budou moci registrovat do hlavní soutěže. Soutěž s hlavními cenami v podobě Mi Notebook Air, elektro koloběžku Mi Electric Scooter, mobilní telefon Xiaomi A2 lite. Do soutěže se zapojíte vyplněním krátkého kvízu s některou z našich příjemných hostesek. V 16:30 vylosujeme výherce.

Následně na všechny čeká neuvěřitelných 911 produktů Xiaomi za neskutečné ceny! Například mobilní telefon Xiaomi Redmi 5 namísto běžné ceny 4,790 Kč za 499 Kč!

K tomu všemu sleva 30 % na celý sortiment po celý den.

Kompletní výčet lákadel už teď najdete na https://www.xiaomi-czech.cz/hradec/

Nový Mi Store se slavnostně otevře v pátek 9. listopadu v 10.00 v OC Aupark v Hradci Králové (www.auparkhradec.cz). Zboží za akční ceny nakoupí 911 zákazníků, každý si může odnést pouze jeden zlevněný produkt. Pro všechny návštěvníky poběží po celý den program v podobě DJ, vystoupení a kola štěstí.

• Obchodní centrum Aupark, Hradec Králové
  • Pátek 9. listopadu 2018
  • V 9:00 startuje soutěž o Mi Notebook Air, Xiaomi Mi A2 Lite a elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter
  • Stačí vyplnit krátký kvíz u našich hostesek, zúčastnit se mohou osoby starší 18 let s občanským průkazem
  • Vyhlášení proběhne v 16:30 • Kolo štěstí – soutěž bude probíhat celý den (do vyčerpání výher) formou našeho kola štěstí, se kterým budeme procházet frontou. Každý bude mít šanci se účastnit. A bude se hrát o 50 výher (mix naší nositelné elektroniky, chytrých zařízení, powerbanky, audio, příslušenství atd.). Každý výherce má nárok na jednu výhru.
  • Slavnostní otevření Mi Store ve 10:00
  • Obchod bude otevřen do 21:00

V Mi Storu bude také zcela poprvé představena levnější sestra vlajkové lodě Xiaomi Mi 8 Lite! Dále bude k vyzkoušení a ke koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air, nebo pro středoevropany lehce kuriózní rýžovar.

Slevové akce, které doprovodí otevření Mi Store v Hradci Králové:

– 30x Redmi Note 5 Black za 499 Kč (původní cena: 4.790 Kč)

– 30x Redmi S2 Gold za 399 Kč (původní cena: 4.390 Kč)

– 30x Mi Action Camera 4K za 299 Kč (původní cena: 3.690 Kč)

– 100x Mi City Backpack Light Grey za 199 Kč (původní cena: 899 Kč)

– 100x Mi Band 2 za 99 Kč (původní cena: 649 Kč)

– 621x Mi In-Ear Headphones Basic za 1 Kč (původní cena: 249 Kč)

PR článek