Čím snadno a nápaditě doplnit každý elegantní outfit

Čeká vás důležitá pracovní schůzka, promoce nebo výroční večeře? Chystáte se na svatbu či jinou důležitou událost, kde musíte být za každou cenu šik?

Ať tak či onak, čeká vás chvíle, kdy budete muset nejen nahodit padnoucí oblek, ale taktéž svůj outfit doladit těmi správnými doplňky. Jaké ovšem vybrat?

Nevšední motýlek

Že motýlkům už dávno odzvonilo a ve vaší skříni visí pouze kravaty? Omyl! Motýlky se v poslední době stále více vracejí na výsluní módního světa. Zkuste protentokrát zapomenout na ty klasické, které již po generace vídáme na každém rohu, a vsaďte na vyšší level. Velmi stylové jsou motýlky tvořené ze dřeva, které perfektně podtrhnou úplně každou košili. Díky jejich kreativnímu přírodnímu materiálu můžete vybírat z hladkých kousků až po neobvyklé a designově vyřezávané motýlky.

Originální manžetové knoflíčky

Tou nejelegantnější tečkou každého uhlazeného outfitu jsou bezesporu manžetové knoflíčky. Vybírat je můžete z široké škály kovů i zdobení, zvolit můžete nevšední drahé kameny i nekompromisní diamanty. A pokud toužíte po takových, které na nikom jiném stoprocentně neuvidíte, zvolte manžetové knoflíčky s gravírem – můžete si do nich nechat vyrýt třeba své iniciály.

Vhodná peněženka

Že se vám peněženka zdá jako triviální věc, na kterou byste nikdy nezapomněli? Možná ano. Máte však tu správnou k dané příležitosti? Pokud z kapsy saka vytáhnete otrhané koženkové pouzdro či ne zrovna elegantní látkovou peněženku, celý váš vymazlený outfit bude rázem na bodu mrazu. Ujistěte se tedy dostatečně včas (a ne až při odchodu ze dveří), že ta vaše odpovídá definici elegance a že kvůli ní nebudete muset nosit peníze po kapsách. Službu v tomto případě nejlépe splní kvalitní kožená peněženka, kterou následně využijete při jakékoli další příležitosti.

Nezbytný doplněk pro „kravaťáky“

Zatímco dámy se rády blýsknou diamantovými náušnicemi, zlatými prsteny a třpytivými přívěsky, pánové tolik možností nemají. Manžetové knoflíčky jsme již zmínili, máme pro vás však ještě jeden tip na šperk, se kterým jako muž rozhodně nešlápnete vedle. Pokud jsme vás s motýlkem nepřesvědčili a stále dáváte přednost kravatě, neobejdete se bez kravatové spony. Tahle šikovná věcička má nejen praktický charakter, ale také dokáže dokonale rozsvítit váš outift. Navíc i tu můžete nechat ozdobit gravírem a získat tak jedinečný doplněk.

PR článek