Chystá se živý přenos: 24 hodin jízdy v autě, kterým bude provázet Leoš Mareš

24 hodin v kuse v jednom autě, 12 řidičů a možnost vyhrát Mercedes třídy A!

O co jde?

V neděli od 20 hodin běží na YouTube a Facebooku živý přenos dlouhý přesně 24 hodin. Co v něm uvidíte? Půjde o historicky první čtyřiadvacetihodinovou live stream show z jedoucího auta napříč Českou republikou! V jednom autě se vystřídá 12 řidičů, kteří se postarají o zábavu, budou si povídat a vy navíc máte možnost to auto, ve kterém se pojede, vyhrát.

#24RIDE

Vyhraj jednu z 200 cen nebo tento nový Mercedes Třídy A! 24 hodin, 12 řidičů a Leoš Mareš se na Tebe těší už tuto neděli od 20.00 hodin. Sleduj na www.24ride.cz – bude to jízda!#24RIDE

Zveřejnil(a) Mercedes-Benz Česká republika dne Čtvrtek 21. červen 2018

Proč se to vlastně děje?

A proč ne? Je to zajímavá akce a bude to i zábava. Samozřejmě že těch 12 řidičů budou zajímavé osobnosti, které budou mít o čem povídat a navíc se chystají takové věci jako adrenalinový závod s letadlem, kecání o cryptu a další věci. Z řídící věže to všechno bude kočírovat Leoš Mareš a to auto, které tohle všechno zvládne, Mercedes třídy A, můžete dokonce vyhrát!

Vyhrát Mercedes?! Chci!

Stačí málo. Pod live streamem na Facebooku do komentářů napsat, kolik auto za těch 24 hodin celkem ujede kilometrů. Nejpřesnější odpověď vyhrává auto na celý rok, ale je připraveno dalších 200 cen.

Boží! Kde to bude a kdy to bude?

Živý přenos začne přesně ve 20 hodin v neděli a sledovat ho můžete na Facebooku Mercedes-Benz nebo u nás na webu. V neděli tu bude speciální stránka s živým přenosem.

Bude to jízda #24RIDE!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?