Chcete mít ze svého dítěte superhrdinu? Víme jak na to!

Dnešní svět nás tlačí být stále rychlejší, silnější, chytřejší a odolnější - být hrdinové každého dne. A proto se i my snažíme připravit svoje děti a tento svět venku, kde budou muset obstát sami. A aby obstály jako superhrdinové, musí mít dokonalou přípravu, a tu získají pouze v MINI HEROES.

MINI HEROES je dětská sportovní akademie v pražském Karlíně, kde se připravují malí hrdinové od 4 měsíců do 6 let. Cvičení vychází z vlastní metodiky, připravené fyzioterapeuty, dětskými lékaři a pedagogy předškolního vzdělávání. Děti se pomocí cvičení a moderních pomůcek učí od základních pohybových návyků, jemné motoriky až po základy gymnastiky a hry s míči.

Děti se od svých prvních měsíců učí socializovat, spolupracovat, hrát podle pravidel a rodiče dostávají návod jak s dětmi trénovat i doma. Kurzy jsou i v anglickém jazyce a děti dostávají i složitější úkoly ne vždy související se sportovním výkonem. V MINI HEROES je i otevřená herna, kdy můžete přijít své získané schopnosti společně trénovat.  Pořádají i narozeninové oslavy a v létě příměstské tábory od 2,5 do 6 let.

Je toho prostě spousta, co vám může akademie MINI HEROES nabídnout. Jděte na www.miniheroes.cz, přihlaste se na zkušební lekci zdarma a dopřejete svému malému hrdinovi tu nejlepší přípravu na budoucí svět tam venku.
PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?