7 důvodů, proč byste chtěli mít super smartphone Huawei Mate 20 Pro

Toužíte po dokonalém telefonu? Chcete fakt špičku, která dokáže něco, co ostatní neumí? Pak se seznamte s Huawei Mate 20 Pro.

1. – Je velký a mocný

Jasně, dá se koupit spousta levnějších mobilů, ale pokud chcete nejlepší z nejlepších, je to právě Huawei Mate 20 Pro. Přestože je ale Mate 20 Pro velký mobil, je velmi tenký a krásně padne do ruky. O jednotlivých bodech jeho technologické pokročilosti se budeme bavit později, teď jenom zmíníme jeho procesor Kirin 980, který má dva procesory pro umělou inteligenci. Panečku, budoucnost!

2. – Odemkne se vám pomocí tváře i otisku

Mate 20 Pro nejprve naskenuje váš obličej a odemykání telefonu probíhá tak, že si vás přední kamera prohlédne, a když zjistí, že jste to vy, odemkne vám ho. Protože bezpečnosti nikdy není dost, má čtečku otisků prstů zabudovanou přímo v displeji, takže si můžete odemykání pojistit ještě tímto způsobem.

3. – Můžete s tímhle mobilem nabíjet jiný mobil

Tohle skutečně absolutně nikdo nemá. Spousta moderních smartphonů umožňuje fastcharging, tedy rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení. To má i Mate 20 Pro. Ten má ale navíc ještě jednu vychytávku – pokud na jeho zadní stranu přiložíte další mobil podporující bezdrátové nabíjení, Mate 20 Pro se rázem sám stane bezdrátovou nabíječkou!

4. – Displej, který patří k těm absolutně nejlepším

Jde samozřejmě o OLED displej s vysokým rozlišením, tedy to nejkvalitnější, co lze na současném trhu najít. Displej má výřez nahoře. Pokud ale nejste fanoušky výřezu, pak si jej můžete v nastavení jednoduše skrýt.

5. – Operační systém EMUI 9.0

Telefon používá svou nadstavbu EMUI na Android systému 9.0. Běhá extrémně rychle, můžete si upravit spoustu vizuálních věcí podle svých preferencí a obsahuje například navigační systém, který můžete používat pomocí jednoduchých gest.

6. – Leica fotoaparát se třemi čočkami

Zadní foťák Huawei Mate 20 Pro disponuje hned třemi čočkami. 40megapixelovou hlavní čočku, 20megapixelovou ultra širokou čočku, která umožňuje i focení makro fotografií a nechybí ani trojnásobný optický zoom. Tohle jsou možnosti, které možná nemáte ani v samostatném digitálním fotoaparátu. Vrací se také senzační noční mód z P20 Pro, který spojuje několik fotek dohromady, aby vytvořil pěkný obrázek i za špatných světelných podmínek.

7. – Baterka opravdu něco vydrží

Ačkoli je telefon menší než spousta konkurentů, pořád se do telefonu vešla 4200mAH baterie, což je dost nečekané. Znamená to ale, že se na výdrži rozhodně nešetřilo. Můžete ho používat aktivně celý den a večer vám pořád zbyde alespoň 30 procent baterky. Telefon navíc podporuje zmiňovaný fastcharging, při kterém vám stačí 30 minut a procento nabití baterie poskočí o 70 procent!

Napište si Ježíškovi také o druhou novinku společnosti Huawei, chytré hodinky Huawei Watch GT Sport, které budou vaším skvělým pomocníkem při všech sportovních aktivitách.

Více informací o produktech Huawei naleznete na consumer.huawei.com/cz

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?