5 vánočních dárků pro sebe (a všechny pěkně se slevou)

Co nejvíce potěší na Vánoce? Když si nadělíte dárek sami sobě, protože přeci nejlépe víte, co potřebujete. Přesto nevíte co? Nebojte, zkusíme vás nasměrovat. A pokud nás čtou nějaké dámy, tady máte pár tipů.

1. – Nějaké super čtení z Knihy Dobrovský

Knihy Dobrovský mají po celé ČR více než 30 prodejen a najdete tam opravdu všechno. Je libo nějakou severskou detektivku? Mají, samozřejmě. Je libo sci-fi nebo fantasy? Najdete tam všechno. A co takový komiks? Na komiksy není nikdo nikdy dostatečně starý, to nám věřte. Věděli jste třeba, že George R. R. Martin, autor Hry o trůny, vydal komiks s názvem Temný rytíř, odehrávající se v tomto světě? Tak i tuhle knihu tam seženete.

Pokud budete nakupovat pomocí kreditní karty STYLE od Raiffeisenbank, dostanete slevu 10 % z maloobchodních cen. Platí pouze pro kamenné obchody.

2. – Hodinky Storm

Když se zeptáte nějakého módního guru, co by měl mít každý správný chlap jako součást svého designu, všichni vám určitě řeknou kromě jiných věcí pěkné hodinky. Značka Storm patří mezi nejprogresivnější hodinky z Velké Británie a výběr mají tedy opravdu solidní. Mrkněte na www.stormwatches.cz.

Pokud budete nakupovat pomocí kreditní karty STYLE od Raiffeisenbank, dostanete slevu 10 % z maloobchodních cen ve značkových prodejnách Storm.

3. – Luxusní oblek Portamento

Abyste vypadali skutečně k světu, nestačí vám k tomu jen hodinky. Potřebujete mít i nějaké pěkné hadříky a chybu nikdy neuděláte s na míru šitým oblekem. Krejčovství Made to Measure v centru Prahy s přátelským přístupem, nečekaným výhledem a výborným pitím vám v tom všem pomůže. Specializují se na šití pánských obleků z kvalitních italských a anglických látek a jsou vyráběny v Evropě. Najdete tam i společenskou obuv, kravaty, motýlky nebo manžetové knoflíčky. Buďte luxusní!

Pokud budete nakupovat pomocí kreditní karty STYLE od Raiffeisenbank, dostanete 10 % slevu na pánské obleky, saka, košile, dámské šaty a kostýmy na míru. Zamiřte na www.portamento.cz.

4. – Výlet s Exim Tours

Tohle je dárek, který si nemusíte užít sami, ale radost z něj budou mít i ostatní. Takže si nadělte dovolenou a vezměte sebou třeba svojí holku. Uděláte radost sobě, uděláte radost jí, všichni budou spokojení, dárek máte vyřízený a už můžete celý prosinec popíjet jen svařáky. Exim Tour je jednou z největších cestovních kanceláří u nás a orientuje se hlavně na zájezdy do středozemí a další exotiky. Co takhle v lednu nebo únoru utéct před zimou, co?

Pokud budete nakupovat pomocí kreditní karty STYLE od Raiffeisenbank, dostanete 15 % slevu ze základních cen, 5 % slevu z LAST MINUTE a speciálních nabídek. Lze ji uplatit ve vybraných prodejnách zde.

5. – Tescoma nože

Muži většinou věci do kuchyně moc neřeší. Až na jednu věc. Neznáme chlapa, který by nemiloval kvalitní, ostré nože. Nože, to je prostě taková chlapská věc. Takový blok na nože AZZA se šesti různými kvalitními břitvami, který vypadá i velmi designově, to je slast. Zamiřte na eshop Tescomy a vybírejte.

Pokud budete nakupovat pomocí kreditní karty STYLE od Raiffeisenbank, zde si vygenerujete slevový kód, který vám srazí 10 % z objednávky do 3000 Kč, 15 % z objednávky do 5000 Kč a 20 % z objednávky nad 5000 Kč.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?