5 míst s krásnou přírodou v Praze, kam vzít svojí holku na rande

Chodit pořád do restaurací, do kina, do divadla, na koncerty, to už je trochu nuda, ne? Co takhle vzít svojí holku prostě do přírody? Tady máte od nás pár tipů.

1. Stromovka

Je to tam velké, rozlehlé, zelené, krásné. Můžete si tam zaposilovat na posilovacích přístrojích, které jsou tam zdarma k dispozici a ukázat své holce, že máte bicepsy. Pokud je nemáte, můžete se prostě procházet a kochat se. Jo, a víte co tam také je? Ostrůvek uprostřed jezírka, kam se dostanete pouze v případě, že nastoupíte na pohyblivé molo a po laně na ostrov přeručkujete. Ideální v případě, kdy se se svojí holkou pohádáte. Můžete ji dopravit na ostrov, rychle přeručkovat s molem zpátky a bude uvězněná.

Zrůdy.

2. Obora Hvězda

Když se říká obora, člověk by čekal zvířátka, ale ty už tu moc nebývají. K honům a podobným kratochvílím pro šlechtu to tu sloužilo někdy v době Ferdinanda prvního, který oboru Hvězda založil. Pořád tu ale můžete potkat alespoň veverky, ježky nebo divoké králíky, takže pokud má vaše holka ráda zvířátka… Minimálně tam běhá dost psů.

Víte, co se nejvíc hodí do přírody? Osvěžující cider Strongbow! Připravit si je můžete také jako speciální letní koktejly. Podívejte se na pár návodů, jak na to.

3. Dívčí hrady

Kde dát své holce první polibek? Vylezte nahoru Prokopského údolí, kde je výhled na velkou část Prahy. To je romantika jak z filmu! Výhodou také je, že tam nebývá moc lidí, takže se tam po tom prvním polibku dá pokračovat i v dalších krocích, jestli nám rozumíte. Navíc nemusíte někam daleko mimo Prahu, pořád jste kousíček od Smíchova.

4. Barrandovské skály

Tady si můžete vyzkoušet, jakou má vaše holka fyzičku. Barrandovské skály – Chuchelský háj je totiž speciální naučná stezka dlouhá 6 kilometrů, kde se podíváte třeba na prvohory. Půjdete místy, kde bylo dřív moře s korálovými útesy a sopky. Vážně. Měli jsme u nás moře, sopky a korály.Tohle všechno vám sem píšeme, abyste mohli svou holku ohromovat tím, co všechno víte, samozřejmě.

5. Petřín

Jasně, je to klišé, ale každý, kdo byl někdy v přírodě na rande, musel alespoň jednou ukázat své holce pražskou obdobu Eiffelovky. Mnohem menší a horší, jinou holt nemáme. Okolí Petřínské rozhledny je ale nádherné zelené místo. Ideální na nějaký hodně romantický piknik. Dokud vám do něj nepřiběhne pes a nesežere vám ho. To se občas stává.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?