4 ideální místa v přírodě na grilování s kámošema

Je léto a to si přímo říká o nějakou tu skvělou grilovačku s alkoholem, masem, sýrem. Tady máte pár tipů, kam zamířit, pokud bydlíte v Praze.

Všechna kvalitní města jako Londýn nebo Paříž mají místa, kde se dá na veřejnosti grilovat. Také Praha má několik takových míst a neustále se rozrůstají. Jenom bacha, nemůžete si rozdělat oheň kdekoli v parku. To se městu moc nelíbí. Jsou ovšem místa, kde je to zcela legální a povolené.

Stromovka

Senzační velký park, kde se můžete v případě vedra i smočit do vody! Tady se může grilovat na čtyřech místech. Pod ulicí Gotthardská naproti bývalé myslivně, nedaleko Místodržitelského letohrádku, u Malé říčky a u spojovacího mostku na Císařský ostrov poblíž ulice Za Elektrárnou.

Petřín

Rozhlednu jste už viděli, pustíme se do jídla. K dispozici jsou dvě místa, kde se může grilovat. V Lobkovické zahradě a nedaleko cestičky okolo Petřínské skalky poblíž Vlašské ulice.

Kunratický les

Ano, dokonce i v lese! Tedy, ne kdekoli, to by hasiči neměli radost. Pro grilování je uzpůsobena vyhlídka U Gizely.

Divoká Šárka

Můžete se procházet po úžasných výhledech, vedle potůčku, nebo si můžete otevřít cider a udělat si pořádný steak. Grilovat se může na ohni v místě, kterému se říká Na Rovinách.

Chtěli byste nějaké senzační recepty na grilování? Zpěvačka Klára Vytisková jich pár má a prohlédnout si je můžete tady.