Když dárek, tak hodinky Certina

Vánoce už klepou na dveře a vy si stále lámete hlavu nad vhodnými dárky? Pojďte si přemýšlení zjednodušit a dejte na jistotu. Hodinky z dílny tradiční švýcarské značky Certina potěší každého milovníka přesnosti a nadčasového designu.

Skloubit tradiční hodinářské hodnoty s vyspělými technologickými prvky je doménou silných značek. Švýcarský výrobce hodinek Certina ovšem ve svých modelech nabízí mnohem více.

Hlavními benefity, díky kterým jsou hodinky Certina stále žádanějším zbožím, jsou bezesporu jedinečná přesnost, kvalita zpracování a naprostá spolehlivost. Ať se rozhodnete pro jakýkoli model ze čtyř produktových řad značky Certina, můžete si být jisti, že vás ve štychu nenechá.

Koncept „Double Security“ pro maximální odolnost vůči nárazům a u vybraných modelů inovativní technologie Precidrive s odchylkou +/-10 sekund za rok zaručuje osmkrát až desetkrát větší přesnost než u běžných quartzových hodinek. I při nejextrémnějších aktivitách tak můžete zůstat zcela bez obav.

Vánoce jsou za okamžik tady a nezbývá než udělat radost sobě či svým nejbližším. Podívejte se na vybrané modely Certina a nechte se unést na vlně poctivého hodinářského řemesla s inovativními prvky moderního stylu:

Certina DS podium Cronograph Lap Timer
Nový model disponuje nejenom na setinu přesnými přídavnými stopkami, ale také možností měřit čas na jednotlivých závodních okruzích.
Speciální „Racing“ edice vznikla jako poklona sérii automobilových závodů ADAC GT Masters, se kterými značka Certina dlouhodobě spolupracuje.
Cena 18 690 Kč

Certina DS Action
Tento nový model se chlubí certifikací přesnosti COSC, což znamená, že jeho denní odchylka nepřesáhne +/-0,07 sekundy.
Kromě přesnosti zaujme svým minimalistickým přístupem a jakousi lákavou strohostí, kterou reprezentuje 41 mm ocelové pouzdro a pětiřadý tah.
Na modrém číselníku jsou kontrastní indexy a ručky s luminiscenčním nánosem, který zajišťuje viditelnost i v šeru a pod vodou. Disponují vodotěsností až do 200 metrů.
Cena 12 390 Kč

Certina DS-1 Powermatic 80 Himalaya Special Edition
Certina se vrací do roku 1960, kdy švýcarsko-rakouská expedice zdolala jako první vrchol Dhaulágirí, sedmé nejvyšší hory světa, a to s hodinkami DS-1 na zápěstí. Moderní interpretace tohoto modelu vychází právě z původních prvků.
U modelu s přízviskem Himalaya Special Edition tak nechybí antracitový číselník se zlacenou obrubou a indexy. Pod nimi pracuje 4 Hz strojek C07.111, tedy Powermatic 80, o jehož nátah se stará speciálně tvarovaný rotor kopírující vzhled slavné osmitisícovky. Jak už název napovídá, strojek disponuje 80 hodinovou rezervou nátahu.
Cena 21 390 Kč

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?