Premium Fashion Brands přivítalo majitele značky KOIL

Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou přivítala v pátek 10.11. na návštěve majitele značky KOIL, Marco Leombruni s jeho italským týmem.

Premium Fashion Brands

Návštěva vyvrcholila v prodejně BELTISSIMO ve Slovanském domě, kde italský tým KOIL předvedl ukázku ručního barvení a lakování obuvi.

Značka KOIL byla založena v roce 1928 v italském městu Montegranaro, jež leží v srdci regionu Marche, mecce exkluzivní italské obuvi. Nyní nedaleko svých kořenů v Montegranaru v malebné Ville Luciani sídlí od roku 2012 továrna značky KOIL zvaná Saint Ferry.

Premium Fashion Brands přivítalo majitele značky KOIL

Exkluzivní pánská obuv KOIL je vzorem nenucené elegance, jakou zákazníci BELTISSIMA ocení při formálních příležitostech, ale i všedních situacích. Vysoké standarty, prémiov materiály, propracované střihy v autentickém Made in Italy podání a rozpoznatelná identita – to jsou principy značky.

Po tři generace se táhne nit historií značky KOIL vášeň pro práci s kůží a hluboká oddanost řemeslu v podobě nádherné obuvi, kterou ocení znalci kvality a stylu. Chod společnosti má nyní na starost majitel Marco Leombruni a jeho žena Gloria Guardiani.

Premium Fashion Brands přivítalo majitele značky KOIL

Značka KOIL je nedílnou součástí pánské nabídky v prodejnách BELTISSIMO, stejně jako další italské značky zaměřené na pánské zboží jako např. Emporio Armani, Moreschi, Porsche Design nebo Fabi.

PR článek

Diskuze