V O2 prodejnách už můžete sehnat luxusní telefony Xiaomi

Značku Xiaomi, která se těší narůstající oblibě pro svůj skvělý design, kvalitní provedení a hlavně příznivou cenu, od listopadu zařadil do své nabídky první český operátor O2. Telefony a další příslušenství je v prodeji na všech pobočkách v republic

Už dnes si v O2 můžete koupit smartphone Xiaomi Redmi Note 5A, telefon s tenkým tělem, 5.5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem, za 3 595 Kč. V prodejnách i na e-shopu „xiaomisté“ najdou i vyšperkovanější model – Xiaomi Mi A1 za 6 495 korun. Operátor v blízké době do své nabídky zařadí také vlajkový model této značky – telefon Xiaomi Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem.

Už žádné ztracené peníze v Číně

„Tak to jsou super zprávy,“ reagoval na fakt, že O2 bude prodávat Xiaomi, Michal Žák, který byl jedním z prvních v naší zemi, jenž si smartphone této značky pořídil. Přitom první nákup pro něj dopadl neslavně: „Poslal jsem do Činy peníze, a nepřišlo mi nic. Už nikdy jsem neviděl ani prachy, ani telefon,“ vzpomíná na dobu průkopnických začátků Xiaomi mezi českými nadšenci. Díky vlastní nepříjemné zkušenosti – nikoli s telefonem, značce Xiaomi je věrný – dokáže ocenit, jak je důležité, aby prodej, servis a pojištění zaštítila důvěryhodná firma.

V nabídce naleznou zákazníci výhradně oficiální produkty značky a mohou se těšit na kompletní nabídku příslušenství, kterou český trh zatím nezná. Dostupnost zboží se také výrazně zlepší. O2 bude mít ve své v nabídce kompletní nabídku všech modelů značky Xiaomi se všemi zvýhodněními, které operátor svým klientům běžně poskytuje.

Nejen chytré telefony, také chytré hodinky

Xiaomi nejsou jen smartphony. Na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek. U O2 se od listopadu prodávají i Xiaomi Huami Amazfit za 3990 korun. Hodinky snímají tepovou frekvenci a jsou nadmíru odolné proti prachu. Plusem je i výdrž baterie. Při běžném používání zůstane nabitá 5 dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 korun.

Telefony a příslušenství je možné koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu starého telefonu – hodnota odkoupeného mobilu bude odečtena z ceny nového zařízení.

Novinky můžete sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?