Chcete sbalit holku? Tahle vůně to udělá (skoro) za vás... !

No dobře, budete se muset pořád trošku snažit, ale dost by to mohla usnadnit.

Flirtování, to je těžká disciplína. Není zase tolik mužů, kteří by v tom excelovali, ale snaží se o to téměř všichni. Co si budeme povídat, i holkám se flirtování líbí, ale nesmí člověk moc tlačit na pilu. Prostě musíte být v pohodě.

A víte, co vám pomůže být v pohodě? V takových situacích je skvělým parťákem bruno banani. Tahle elegantní mužná vůně pomáhá mladým mužům zůstat v pohodě a ukázat za sebe to absolutně nejlepší. bruno banani Man’s Best je super způsob, jak si tu holku získat!

Man’s Best: zvýšíte si sebevědomí a hned vám to lépe půjde

Značka bruno banani se rozhodla zkombinovat know-how německé značky s uměním přirozeného svádění a tohle je jejich velkolepý výsledek. Vůně, kterou použijete a bude vám stát po boku ve chvíli, kdy se budete snažit někoho svádět. A co si budeme povídat, v takových okamžicích potřebujete co nejvíc sebevědomí a podpory, ne?

Man’s Best: co je za vší tou magií?

Vůně má v sobě šťavnaté jablko, třpytivost řízného popela a energickou vitalitu růžového pepře. Nechybí ani muškátový oříšek, okouzlující skořice, akord kašmírového dřeva. V základu je pak syté santalové dřevo s intenzivní vanilkou. Křehkost vůni dodává tonka bobů.

Man’s Best: vypadá senzačně a originálně

Dokonce i balení vypadá skvěle, jen se podívejte:

Průsvitný flakon ukrývá vůni v barvě jantaru, moderní zvlněný vyrytý vzor s plastickým logem bruno bananni, zlatým kovovým závěrem… A to ani nemluvíme o tom, že samotný flakon nevypadá jako nic jiného na trhu.

Chci to, kde a za kolik? Už potřebuju svádět! Hned teď!

Man’s Best od bruno banani je k dostání ve vybraných drogeriích a parfumériích.

Eau de Toilette – 30 ml – 499 Kč
Eau de Toilette – 50 ml – 699 Kč
Deo Natural Spray – 150 ml – 279 Kč
Deo Spray – 150 ml – 119 Kč

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?