Stylové nože Deejo: Věc, kterou musíte mít pořád s sebou

Co musí mít pravý muž v kapse? Samozřejmě nůž. Nůž, který je ale nejen praktický, ale také stylový. Seznamte se s Deejo.

Značka Deejo vznikla, aby naplnila touhu mít v kapse praktický nůž v okamžicích, kdy ho potřebujete. Tak, aby byl lehký, bez kompromisů ve velikosti a aby si jeho majitel mohl vychutnat to, na čem skutečně záleží – perfektní řez.

Dvojice Luc Foin a Stéphane Lebeau tedy vytvořili nůž pro všechny typy lidí. Ať máte jakoukoli náladu, ať jste muž nebo žena. Deejo je pro všechny!

A proč ho chcete? Tady jsme našli hned několik důvodů.

Je fakt pěkný

Nová Tatoo edice potěší oko každého hipstera, ale i všechny ostatní, protože si můžete vybrat z obrovského množství vzorků na čepeli i rukojetích. Má extrémně minimalistický design, ale přesto je pořád skvěle funkční a dá se dobře uchopit.

Existují dvě hlavní kategorie – steakové nože a ultralehké kapesní nože (a pak také moc pěkná dárková balení K vyzkoušení jsme měli ultralehký kapesní nůž, takže se budeme bavit převážně o něm.

Vzhledem k lehkosti je ideální na cesty a vydrží

Do letadla vás s ním sice nepustí, ale je to ideální nůž na tůry. V balení je i praktický pytlíček, do kterého nůž vložíte a těch pár gramů, které váží, ani nepocítíte. Přesto dokáže ořezat dřevo. Mnohokrát jsme ho i zabodli do špalku a je z tak kvalitní oceli, že špička to v pohodě vydržela. Možná se jen hodí nůž hned po vybalení nabrousit. Přesto když vyzkoušíte řez do papíru, ještě před nabroušením, budete možná koukat. Zejména, pokud jste zvyklí na méně kvalitní nože.

Budete moct machrovat na ostatní

Vážně, podívejte se na tu nádheru. Nejenže dokáže to, co všechny ostatní nože, ale vypadá prostě zatraceně dobře. V tom designu je francouzská preciznost i praktičnost.

Tak jo, chci ho! Kde ho seženu?!

Dobře, že se ptáte! Zamířit můžete na www.kulina.cz/deejo, kde si můžete vybrat design, který se vám bude nejvíc líbit.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?