Odteď bez kompromisů – pánské hodinky se vším všudy

Základní doplněk, který dokonale podtrhuje charakter a demonstruje originální vkus každého muže. Řeč je jednoznačně o hodinkách. Poznejte na vlastní kůži nejzajímavější modely z aktuální kolekce prestižní švýcarské značky Certina.

Znáte rčení, že každý muž má mít nůž? Naprosto souhlasíme. Ale i tak se nemůžeme ubránit pocitu, že moderní muži dnes hledají v lehce odlišných vodách. Kořistí se tak stávají hodinky, které doplní jejich styl, budou spolehlivými pomocníky a umocní jejich charisma.

Patříte také mezi ně?

Každý od vysněných hodinek vyžaduje něco jiného. Pro někoho jsou pouze designovým doplňkem, někdo preferuje maximální funkčnost, jiný lpí na tradici a ctí hodinářský um. Co když ale existují hodinky, které vrchovatě splňují veškerá kritéria, a navíc mile překvapí poměrem cena/výkon?

Pro švýcarskou značku hodinek Certina neexistují kompromisy. Díky tomu jsou modely s jejím logem proslulé univerzálním využitím, vysokou kvalitou zpracování a inovativní technologií. Pojďme se podívat pod pokličku několika z nich:

DS Podium Chronograph Lap Timer – Racing Edition

Tímto modelem přenáší švýcarský výrobce Certina napětí a rychlost profesionálního závodění na vaše zápěstí. Chronometr s certifikací COSC měří desetiny vteřiny v reálném čase a co víc – disponuje funkcí měření času jednotlivých kol, díky které lze snadno přičítat traťové časy. Hodinky jsou vybavené fantasticky přesným quartzovým strojkem Precidrive a proslulým dvojitým zabezpečením Double Security. Tomu všemu vévodí černé pouzdro o průměru 42 mm. Výjimečná edice je věnována partnerství společnosti Certina se závodní sérií ADAC GT Masters, do jejichž oficiálních barev je oděna. Cena 17 990 Kč. Připravte se, závodní adrenalin začíná!

DS Podium Gent Chronograph GMT

Sportovní design trochu jinak. Nerezová ocel s modrým ciferníkem nenechá nikoho na pochybách. Pouzdro o velikosti 42 mm obsahuje ukazatel data, tachymetr, stopky a znázornění druhé časové zóny v levém chronografu. Strojek ETA G10.962 BF Precidrive s certifikací COSC zaručuje přesnost chodu s maximální roční odchylkou 10 sekund. Vodotěsnost do 100 metrů a indikátor vybití baterie jsou jen třešničkami na dortu tohoto výjimečného modelu. Cena 17 690 Kč.

DS-8 Gent Powermatic 80

A teď něco pro milovníky čiré elegance a nesmrtelné klasiky. DS-8 Gent Powermatic 80 s antireflexním safírovým sklíčkem, pouzdrem z oceli a černým koženým řemínkem jsou ideálním společníkem nejen na obchodní jednání. Švýcarský strojek Powermatic 80 má maximální rezervu chodu až 80 hodin a zároveň maximální odchylku -4/+6 sekund za den! Pouzdro o příjemné velikosti 40 mm doplňuje střídmý ukazatel data. Cena 17 390 Kč.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?