V plné zbroji s herní výbavou Lenovo

Nenechte nic náhodě a získejte náskok před svými protivníky.

Rozšiřte svůj arzenál o herní notebook Lenovo Legion Y520 a parádní příslušenství. Nezáleží na tom, jestli se chystáte zničit celé město, vyhrát automobilový závod nebo se zbavit nevítaných vetřelců. Jednoduše se nechte vtáhnout do hry. Na tuto herní výbavu se totiž budete moci v každém případě spolehnout.

Výkon a rychlost nového notebooku Lenovo Legion Y520 jsou zásadní vlastnosti, na kterých můžete s přehledem postavit svou herní strategii. Díky špičkovému procesoru, vynikajícím vlastnostem samostatné grafické karty a disku s velkou kapacitou budete vždy o krok napřed. Ať už sedí protihráči přímo vedle vás nebo jsou vzdálení několik set kilometrů, ani omylem vám neuniknou.

Oproti svým rivalům si navíc můžete dopřát také více komfortu. Už samotné ovládání notebooku je tak pohodlné, že vás dostane zcela mimo realitu. K dispozici je ovšem také příslušenství, které ještě více přispěje k tomu, abyste se stali skutečnými herními profesionály.

Prakticky v každé hře hraje zásadní roli rychlá a přesná reakce hráče na aktuální situaci. Ať už stavíte silnici ve virtuálním městě, přeskupujete jednotky vojáků nebo potřebujete zacílit na nepřítele, chybný tah může znamenat ztrátu času nebo bodů. S optickou herní myší Lenovo Y Gaming Precision Mouse ale bude každý váš tah zcela přesný.

Pohltit se můžete nechat také zvukem prvotřídní kvality. Užijete si zvuk motorů při automobilovém závodě, uslyšíte, kdy se blíží nepřítel, nebo se necháte obklopit ruchem velkoměsta. Lenovo Legion Y520 vás rozhodně nezklame díky reproduktorům se systémem Dolby Audio Premium, který si můžete doladit podle sebe. Nechcete se nechat vůbec nikým rušit? Vsaďte na herní sluchátka Lenovo Y Gaming Surround Sound Headset doplněná o nastavitelný a odnímatelný mikrofon s technologií eliminace okolního šumu.

Obrovskou výhodou herního notebooku Lenovo Legion Y520 je jeho snadná přenosnost. Jeho tělo s profilem pouhých 258 mm a váha jen 2400 gramů mluví za své. Můžete jej vzít, kamkoliv budete potřebovat. Designový batoh Lenovo Y Gaming Armored Backpack vám v tomto ohledu určitě prokáže velmi dobrou službu. Nejenže dobře vypadá, ale váš notebook v něm bude jako v bavlnce. Mobilní herní výkon si tak můžete užívat, ať už se chystáte rozjet další misi kdekoliv.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?