Raymond Weil z pohledu lidských vlastností: Proč nezazářit?

Podívali jsme se na hodinky Raymond Weil z pohledu lidských charakterových vlastností. Tyhle doporučujeme mužům, kteří se nebojí vyčnívat z davu

Limitovaná edice 76 kusů Nabucco Cuore Caldo Twelve v sobě spojuje elegantní design s precizní švýcarskou hodinařinou a nejdražší materiály. Jejich 46milimetrové pouzdro je vytvořeno z kombinace titanu, nerezové oceli, uhlíkových vláken a 18karátového růžového zlata. O nepřehlédnutelnost tohoto chronografu se stará i výrazná pozlacená číslice 12, která symbolizuje zlomový okamžik mezi dneškem a zítřkem, minulostí a budoucností. Aby byla naše budoucnost ještě růžovější, jde část výtěžku z jejich prodeje na podporu výzkumu léčby rakoviny u dětí. Hodinky se prodávají v luxusní krabici společně s manžetovými knoflíčky a perem ve stejném designu.

Bílá bavlněná košile (2499 Kč) Hugo Hugo Boss, černé bavlněné kalhoty (2899 Kč) Tommy Hilfiger, Van Graaf, chronograf s pouzdrem v kombinaci růžového zlata, titanu a oceli Nabucco Cuore Caldo Twelve Special Edition (332 000 Kč) Raymond Weil.


HLEDÁME MUŽE ZNÁMÉ I MÉNĚ ZNÁMÉ, KTEŘÍ SI PODLE VÁS ZASLOUŽÍ UZNÁNÍ
Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?