Nejúčinnější zbraní je výkon

Jsou dny, po kterých mimořádně potěší rozstřílet několik stovek zombie za večer, dobývat jedno město za druhým, nebo vyhrát jadernou válku o polovinu vesmíru.

Ale i když si člověk zrovna nepotřebuje vybít zlost, je příjemné vědět, že se na svůj herní notebook můžete spolehnout.

Úhlavní nepřítel vypadá v každé počítačové hře jinak. Vždy na něj ale platí ta samá zbraň. Nadupaný herní stroj s mimořádným výkonem. Nic totiž nedokáže naštvat víc, než zasekávající se obraz, mizerná odezva a nekvalitní zvuk zrovna ve chvíli, kdy jste se po hodinách hraní propracovali k závěrečné bitvě.

Ničeho takového se nemusíte bát s mimořádně rychlým notebookem Lenovo Legion Y720. Díky čtyřjádrovému procesoru Intel Core sedmé generace a grafické kartě NVIDIA GTX 1060, jež dovolí vychutnat si až 60 snímků za sekundu, můžete na 15,6palcovém Full HD IPS displeji tohoto notebooku rozjet opravdovou řež kdykoliv a kdekoliv.

Pro ten správný zážitek je důležitý nejen obraz, ale také zvuk. U vytuněného sportovního auta z poslední závodní hry zkrátka chcete slyšet motor řvát. S technologií Dolby Atmos vás dechberoucí zvuk notebooku Legion Y720 vtáhne do děje na 100 procent. Budete tak mít pocit, že jste vždy ve středu dění.

Ačkoli si ze sluchátek nebo reproduktorů chcete dopřávat pořádný rachot, jsou situace, kdy naopak oceníte pravý opak. K extrémně tichému chodu přispívá volitelné 1TB PCI-Express SSD úložiště, které navíc dokáže snížit dobu spouštění systému a zrychlit načítání her. S dalším nešvarem herních notebooků si Legion Y720 poradí také. Díky dvěma výkonným kovovým ventilátorům účinně odvádí veškeré odpadní teplo zadními větracími otvory. Už tak nebudete muset přemýšlet nad tím, jak dlouho ještě vydržíte s notebookem na klíně.

A když vám u hraní i přes veškerý komfort vytečou nervy a bouchnete si pěstí do stolu, Legion Y720 to vydrží. Jeho kovový kryt totiž poskytuje elektronice nejen ochranu, ale také skvěle vypadá. Podsvícené logo Y či vícebarevná volitelná a programovatelná klávesnice zajistí, že na své okolí uděláte dojem i v případě, že se zrovna místo hraní budete věnovat jiným graficky náročným úkolům, jako je například 3D vykreslování nebo zkoumání prvků virtuální reality, kterou Y720 také podporuje.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?