Nová generace loftového bydlení, auto zaparkujete u bytu

Prostor, který je dokonalou a sofistikovanou kombinací precizní architektury, čistého designu a moderního životního stylu. Nový projekt Vanguard Prague v Modřanech nemá v Čechách obdoby.

Vanguard

Unikátní developerský projekt je dílem společnosti PSN, která se dlouhodobě zasazuje o návrat architektonických skvostů zpět do zástavby Prahy.

Nová generace loftového bydlení, auto zaparkujete u bytu

Komplex má obdivuhodnou rozlohou 16 tis. m2, přičemž rozloha samotných jednotek se pohybuje od 41 m2 až do 795 m2. Vznikl ze spolupráce s nejlepšími architekty. Ing. Petrem Drexlerem, Radkou Valovou ze studia OOOOX, Ivankou Kowalski, Ondřejem Janků, Martinem Ptáčníkem, Shota Tsikoliya za Collarch a Rosťou Černíkem a Ivanou Dombkovou za I.D.Arch. Celá budova je koncipována pro dosažení nejvyššího možného standardu bydlení. Lofty mají vysoké stropy (až 4,5 metrů), které jsou v kombinaci s velkými, prosklenými plochami a oslnivým výhledem nejen prestižní, ale i exkluzivní kombinací. Skoro každý loft má svou vlastní výjimečně velkou terasu. Zákazník si bude moci zvolit ze dvou možností. Polovina loftů již bude stavebně realizována dle návrhů od nejlepších světových architektů. Druhou možností je pořízení jednotek Shell & Core, jejichž zařízení je kompletně v rukou zákazníka. Ve 14 patrech objektu je dohromady 140 jednotek.

Naprostým unikátem projektu Vanguard je autovýtah, který vede samotným středem budovy. Ten umožní u loftů, které s výtahem sousedí, zaparkovat vozidlo přímo ve svém patře. Pro majitele výjimečných vozů bude velkým lákadlem, že na ně uvidí přímo z obývacího pokoje a budou pod dokonalou kontrolou. Podobných řešení parkování je v celém světě minimum, v Evropě však bude unikátem.

Nová generace loftového bydlení, auto zaparkujete u bytu

V suterénu budovy bude k dispozici špičkové relaxační zázemí, které nabídne designový bazén, sauny, party room, místnost pro masáže, fitness a dokonce prádelnu, kde si může obyvatel vyprat, zatímco posiluje, či si jde zaplavat do bazénu, který by měl mít na délku snad až 18 metrů. Dalším prostorem pro relaxaci a zábavu budou společné střešní terasy přístupné všem obyvatelům domu. Místo vhodné pro zahradní grilování nebo sledování novoročního ohňostroje. O maximální pohodlí obyvatel se bude starat unikátní služba Concierge.

Vyjde vstříc ve všech ohledech, skvěle reprezentuje a zajišťuje chod domu i služeb.

Nová generace loftového bydlení, auto zaparkujete u bytu

Společnost PSN je majitelem budovy již několik let a do zahájení zásadní rekonstrukce je provozována jako Office centrum. Budova, která původně sloužila jako továrna na letecké přístroje, má unikátní, naddimenzovanou konstrukci s vysokou nosností a pevností. Díky své historii má budova specifický industriální charakter.

„Mít možnost nadechnout se ve svém osobním prostoru je největší luxus, jaký si můžete pořídit. U nás se ještě nikdy nedělal projekt na světové úrovni, jako je tento. Pokud chce někdo žít moderně, baví ho práce a život v jistém standardu, moc lepších možností nenajde. Místo, výhled a celý pocit z budovy je skutečně jedinečný,“ řekl Marek Padevět, ředitel bytových projektů PSN.

Nová generace loftového bydlení, auto zaparkujete u bytu

Více informací najdete na www.vanguardprague.cz, www.psn.cz nebo na Facebooku.

PR článek