6 dost nečekaných způsobů, jak přitahovat ženské

Pokud jste heterosexuální muž, udělali jste dnes minimálně jednu věc, abyste se pokusili přitahovat ženské. Ať to byla pouhá sprcha nebo trénink na to stát se kosmonautem, všechno se počítá. Jak se ale ukazuje, ženské přitahují dost nečekané věci...

06. – Buďte zženštilí

Znervózňuje vás, že nejste pořádný chlapák a trvá vám šest týdnů, než vám naroste něco, co alespoň vzdáleně připomíná vousy? Buďte v klidu. Nevšimli jste si snad, že se v pánské sekci oblečení prodává spousta kalhot, které byly dřív výhradně v ženské sekci? Dokonce se i v posledních 50 letech dost změnili hollywoodští herci. Tohle je například Jude Law.

Protože pokud chcete v dnešní době přitahovat ženské, musejí se jim očividně trošku podobat.

Fakt? A proč?!

Podle všeho existuje dokonce vědecké vysvětlení, proč dnešní ženy chtějí spíše citlivé chlápky s gelem ve vlasech než chlupaté kovboje, po kterých jely svého času naše babičky. Někteří vědci jsou přesvědčeni že to má co dělat s vynálezem antikoncepčních prášků.

V podstatě za to mohou staré, dobré hormony. Když žena otěhotní, hormony se jí trošku zblázní a chtějí od svých mužů něhu a lásku. A gel ve vlasech. A žádné otravné ochlupení. Blbé je, že ženské tělo se při braní antikoncepce tváří, jako by bylo těhotné, takže se tak i změní ty hormony.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?