Jeskynní muž vyšel z módy. IN je trvalá laserová epilace!

Náhled na mužské ochlupení se v dějinách neustále měnil. Zatímco koncem 20. století byly chlupy symbolem mužnosti, dnešní ideál je blízký údobí starověkého Egypta.

Tehdy byli muži hrdi na hladkou pokožku celého těla a udržovali si ji umně zhotovenými břitvami, což znamená, že se depilovali.

Jaký je rozdíl mezi depilací a epilací?

Depilace je však jen dočasným řešením a vyžaduje spoustu času – celoživotně stovky a stovky hodin. Chloupky se při ní odstraňují pouze z povrchu kůže. Oproti tomu epilace zlikviduje chloupky i s kořínky.

Nejúčinnější je laserová epilace která Vás zbaví chloupků navždy – většinou stačí 5 procedur s délkou jednoho ošetření do 30 minut. Epilace je celosvětově jedním z nejvíce žádaných zákroků estetické medicíny, a to pro obě pohlaví. Muži si většinou nechávají epilovat záda, ramena, hrudník, břicho, hýždě, ale také podpaží a intimní partie (sportovci i nohy).

Bezpečnost a trvalé výsledky zajistí jen lékařská epilace

Není ovšem epilace jako epilace. V kosmetických salónech se mohou vyskytovat nekvalitní epilační přístroje, které nepřinesou očekávaný efekt. Výjimkou není ani poštípání či popálení klienta, a následné vleklé spory, v nichž nebývá vítězů…

Chcete-li záruku perfektních výsledků a také komfortní bezbolestné ošetření, obraťte se na certifikovanou kliniku estetické medicíny. Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic v Praze, doporučuje laserovou epilaci Vectus. „Dovolím si říci, že v České republice nenajdete lepší zařízení. Náš laser Vectus Vás zbaví chloupků kdekoli na těle rychle a hlavně trvale. Využívá unikátního systému dvojího chlazení a také čtečky Skintel, která nastaví intenzitu paprsku podle množství melaninu ve Vaších chloupcích.“

Ukázky před a po ošetření laserem Vectus

Záda – výsledek po 3 ošetření

Břicho – výsledek po 3 ošetřeních

Vousy – výsledek po 3 ošetřeních

Laserová epilace – nenáročný ambulantní zákrok

Laserová epilace na Vás neklade větší nároky. Měsíc před zákrokem se jen vyhněte depilaci ošetřované části těla a poslední den i soláriu a bazénu. Příslušná místa si den předem oholte. Ošetření přístrojem Vectus je téměř bezbolestné a ambulantní. Ihned odcházíte domů, bez omezení běžných aktivit. Můžete pozorovat mírné zarudnutí nebo otok epilované oblasti, který je však v normě a do 24 hodin vymizí.

Anna Brandejs doplňuje: „Přesný počet ošetření určí lékař, s nímž si dohodnete konzultaci. A ceny? Například trvalá laserová epilace zad, balíček 5 ošetření, vychází na 26 800 Kč. Stejná cena platí pro hrudník včetně břicha a 5 ošetření přístrojem Vectus v oblasti podpaží stojí 10 480 Kč. Je to dobrá investice, protože po sérii laserových epilací Vectus Vám už chloupky nenarostou!“

Pro většinu žen je muž sexy bez porostu na těle

Neváhejte – hladká pokožka je v současnosti hygienickým standardem a klienti si ji pochvalují. Jako například model Robert Paulat, který na Brandeis Clinic absolvoval sérii epilací laserem Palomar Vectus a vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou. Díky tomu se už nikdy nemusí zabývat pracným holením a nebudou ho trápit vyrážky, bolestivá depilace, zarudnutí či zarůstání chloupků. Dejte i Vy jednou provždy sbohem image chlupatého jeskynního muže! Kromě dobrého pocitu určitě zaznamenáte i úspěch u opačného pohlaví. Většinu žen totiž „chlapi, co maj svetr“ nebo „prales i na zádech“ odpuzují.

Veškeré informace naleznete na webu Brandeis Clinic přes který se můžete na trvalou laserovou epilaci objednat.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?