Raymond Weil: Otevřenost je vaše druhé jméno

Podívali jsme se na hodinky Raymond Weil z pohledu lidských charakterových vlastností. Tyhle doporučujeme mužům, kteří se nestydí za upřímnost.

Známe spoustu mužů, kteří tvrdí, že by si nikdy nekoupili skeletonové hodinky. Připadají jim prý příliš okázalé. My jsme ale přesvědčení, že pozorovat nikdy nekončící práci dokonale fungujícího strojku má něco do sebe. A to dokonce i v případě, kdy nejde o klasické skeletony. Tyhle sportovně laděné Nabucco Open Balance Wheel z dílny Raymon Weil sice odhalují světu pouze setrvačník a únikové kolo automatického pohybu, ale i to dokáže být velice působivé. O to, že je na vašem zápěstí rozhodně nikdo nepřehlédne, se navíc postará i magicky černá barva a mužné 46milimetrové pouzdro vyrobené z kombinace titanu a nerezové oceli s tvrdým PVD povrchem. Hodinky jsou odolné proti vodě až do 200 metrů a pohání je švýcarský strojek Valjoux 7750 s rezervou chodu 46 hodin. Sportovní charakter těchto chronografů podtrhuje i dvojitá bezpečnostní spona koženého řemínku a svítící ručky a indexy.

Sako ze směsi lnu a bavlny (3999 Kč) Andrew James, košile ze směsi bavlny a lnu (1299 Kč) Nils Sundström, pásek (1199 Kč) Tommy Hilfiger, bavlněné kalhoty (1699 Kč) Finshley & Harding, Van Graaf,
hodinky v kombinaci titanu a oceli Nabucco Open Balance Wheel (140 000 Kč) Raymond Weil.


HLEDÁME MUŽE ZNÁMÉ I MÉNĚ ZNÁMÉ, KTEŘÍ SI PODLE VÁS ZASLOUŽÍ UZNÁNÍ
Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?