Surfují, ale nepotřebují vlny

České stroje a ti nejlepší jezdci teď o víkendu v Praze na Vltavě.

JetSurf

Čtvrtý letošní závod mistrovství světa na Jetsurfech se jede 1.-3. září v Praze na Vltavě u Střeleckého ostrova. Přijďte se i vy podívat na atraktivní závody, které v sobě spojují svobodu surfingu a adrenalin motorsportu! Jetsurf, karbonové prkno se spalovacím motorem, je ryze česká záležitost, ale rychle se rozšířil po celém světě.

Surfují, ale nepotřebují vlny

Oblíbili si ho všichni vyznavači adrenalinu, jde totiž o mimořádně dynamické svezení, a tak nedivte, že na jetsurfech řádí třeba Valentino Rossi, Sébastien Loeb, Lewis Hamilton, ale i zpěvák Justin Timberlake. V seriálu mistrovství světa Motosurf Worldcup startují kromě světové špičky i čeští závodníci a mezi nimi nechybí třeba motocyklový závodník Jakub Kornfeil nebo pilot seriálu Red Bull Airrace Martin Šonka.

Surfují, ale nepotřebují vlny

Závody v Praze na Vltavě startují již v pátek volnými tréninky, v sobotu pak čeká na závodníky kvalifikace a rozjížďky, v neděli odpoledne se pak jedou finálové jízdy. Na startu uvidíte víc jak šedesát závodníků z celého světa, jede se kategorie mužů a žen, novinkou je vložený závod juniorů. Můžete se přijít podívat mezi jezdce přímo do boxů na Střeleckém ostrově, případně závody sledovat z Mostu Legií nebo ze Smetanova nábřeží. Vstup je zdarma!  

Facebook Jetsurf
http://www.jetsurf.com

PR článek

Diskuze