Surfují, ale nepotřebují vlny

České stroje a ti nejlepší jezdci teď o víkendu v Praze na Vltavě.

Čtvrtý letošní závod mistrovství světa na Jetsurfech se jede 1.-3. září v Praze na Vltavě u Střeleckého ostrova. Přijďte se i vy podívat na atraktivní závody, které v sobě spojují svobodu surfingu a adrenalin motorsportu! Jetsurf, karbonové prkno se spalovacím motorem, je ryze česká záležitost, ale rychle se rozšířil po celém světě.

Oblíbili si ho všichni vyznavači adrenalinu, jde totiž o mimořádně dynamické svezení, a tak nedivte, že na jetsurfech řádí třeba Valentino Rossi, Sébastien Loeb, Lewis Hamilton, ale i zpěvák Justin Timberlake. V seriálu mistrovství světa Motosurf Worldcup startují kromě světové špičky i čeští závodníci a mezi nimi nechybí třeba motocyklový závodník Jakub Kornfeil nebo pilot seriálu Red Bull Airrace Martin Šonka.

Závody v Praze na Vltavě startují již v pátek volnými tréninky, v sobotu pak čeká na závodníky kvalifikace a rozjížďky, v neděli odpoledne se pak jedou finálové jízdy. Na startu uvidíte víc jak šedesát závodníků z celého světa, jede se kategorie mužů a žen, novinkou je vložený závod juniorů. Můžete se přijít podívat mezi jezdce přímo do boxů na Střeleckém ostrově, případně závody sledovat z Mostu Legií nebo ze Smetanova nábřeží. Vstup je zdarma!  

Facebook Jetsurf
http://www.jetsurf.com

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?