Vozy Maserati zaparkují na výstavě v OC Arkády Pankrác

Ve dnech 7. až 27. září proběhne v OC Arkády Pankrác v Praze výstava luxusních modelů automobilové značky Maserati.

Arkády Pankrác

OC Arkády Pankrát

Návštěvníci si budou moct prohlédnout vozy této italské značky s více než stoletou tradicí, ve které se snoubí dokonalý design, styl a luxus se sportovními geny. Výstava „V zajetí Maserati“ zmapuje historii automobilky od prvních modelů až po současnou produkci. K vidění bude mistrovské dílo Maserati 3500 GT, supersportovní Maserati MC 12 a řada dalších skvělých vozů.

Vozy Maserati zaparkují na výstavě v OC Arkády Pankrác

Oficiální dealer vozů Maserati Scuderia Praha představí přímo v obchodním centru současné i historické vozy. Fanoušci automobilů se znakem mytického Neptunova trojzubce se mohou těšit např. na model Maserati Merak, vyráběný v letech 1972 až 1983, model Indy nebo dvoumístný Maserati Mistral, oba ze sedmdesátých let.

Vozy Maserati zaparkují na výstavě v OC Arkády Pankrác

Ze současných modelů budou moct návštěvníci obdivovat kromě prvního SUV od Maserati -Levante také modely Ghibli nebo Quattroporte GranCabrio. Organizátoři navíc připravují překvapení, které ale odhalí až těsně před zahájením výstavy.

Soutěž o spoustu atraktivních výher

Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Arkádách během tří zářijových týdnů rozhodně neskončí. Po celou dobu trvání výstavy se návštěvníci mohou zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Ve hře budou samozřejmě ceny spojené se značkou Maserati, v hlavní finálové soutěži se bude hrát například o zapůjčení vozu Maserati na víkend nebo o voucher na prohlídku italské továrny této legendární značky.

Speciální program

V sobotu 16. září se od 12 do 14 hodin budou před OC Arkády Pankrác sjíždět majitelé vozů Maserati, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí na společnou projížďku do historického centra Prahy. Vozy v rámci spanilé jízdy dorazí až na Václavské náměstí, odkud pak zamíří zpět na Arkády Pankrác.

Vstup na výstavu je zdarma.

PR článek