Některé návštěvnice výstavy VOAYER se budou moci svléknout!

Tam prostě nesmíte chybět.

Voayer

Návštěvníci Výstavy skutečných nahých žen VOAYER, si během tří výstavních dnů budou moci prohlédnout až 39 skutečných a nahých žen. Každý den bude tedy na výstavě 13 nových žen.

Některé návštěvnice výstavy VOAYER se budou moci svléknout!

17. – 19. 08. 2017 v prostorách DUP39 na Charvátové ulici 10 v Praze si budou návštěvníci moci vychutnat pohledy na krásné křivky vystavených žen. Některých z nich, se také budou moci (v rukavicích), i jemně dotýkat. Atmosféra výstavy zprostředkuje každému návštěvníkovi možnost odnést si skutečně životní zážitek.

Některé návštěvnice výstavy VOAYER se budou moci svléknout!

„Na první výstavě mě během vstupu oslovilo několik návštevníčiek s otázkou, zda by mohly být také takto vystaveny. Samozřejmě v té chvíli jsem na to nebyl připraven a jejich nabídce / poptávce jsem nevyhověl. Jisté zklamání v jejich tváři jsem samozřejmě viděl. Pražská výstava bude unikátní i v tom, že na ní dovolím některým návštěvnicím, ukázat své nahé tělo. Pokud budeš tedy jedna z návštevníčiek výstavy VOAYER a pocítíš potřebu ukázat své nahé tělo přítomným lidem, vyhledej některého z členů organizačního týmu, nebo přímo mě a tento zážitek možná zprostředkujeme právě tobě,“říká organizátor výstavy.

VOAYER: VÝSTAVA SKUTEČNÝCH NAHÝCH ŽEN & BDSM EXPOZICE

17. – 19. 08. 2017 │ DUP39 │ CHARVÁTOVA 10 │ PRAHA 1