3 věcí, co byste měli udělat se svým otcem, než zestárnete

Na dnešní den připadá Den otců. Tak svého taťku vezměte do hospody. A měli byste s ním udělat ještě pár dalších věcí. Je to přece jen váš táta!

3 . – Musíte ho vzít do hospody

Do hospody pořád jenom chodíte se svými kamarády, tak to vzít svého tátu konečně také na pivo, dvě, deset? Ideálně ho vezměte někam, kde točí Březňák protože ti lpí na poctivost a tradici a ke Dni otců navíc připravili nový Březňák 11. Tak tátovi můžete říct, že je to pivo speciálně pro něj.

2. – A když už jsme u toho, co prohídka pivovaru?

Všichni tátové mají pivo rádi, tak co to vzít rovnou na prohlídku pivovaru, kde může ochutnat pivo pěkně zčerstva? Pokud mu zachutná ten Březňák v hospodě, hned se nabízí prohlídka pivovaru Velké Březno kde se tradičně vyrábí. Ale exkurze do pivovarů nabízí také Krušovice nebo Starobrno

1. – Dopřejte mu kurz výroby a čepování piva

Dobře, vzali jste ho do hospody, vzali jste ho do pivovaru, teď pivo miluje tak, že si ho chce umět uvařit. Není problém, pořídit mu můžete kurz kterým si společně projdete. Můžete se naučit technologii výroby a čepování piva, ale také pivní sommeliérství, kde se seznámíte s historií, dělením a degustátor vám ukáže, jak si pivo správně vychutnat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?