Je tu nový cider a má skvělou cenu: Lišácké jablko!

Mezi cidery vstupuje nový mazaný hráč a ukradne srdce i těm, kteří kouzlo ciderů dosud neobjevili.

Všichni kolem vás pořád pijí nějaké ty cidery a vy pořádně nevíte, co to znamená a přijde vám to zbytečně drahé? Nebojte, teď máte konečně šanci vyzkoušet, o co vlastně jde. Díky Lišáckému jablku.

Lišácké jablko nabízí něco, na co jsme zatím nebyli zvyklí. Za prvé je VELKÝ! Jako jediný z velkých ciderovských značek se bude prodávat v lahvi o objemu 0,5l. Za druhé je ve VRATNÉ LAHVI. A za třetí je za SUPER CENU!

Hodí se k seriálu, sportu nebo grilování

Po čertech dobrý lišácký cider se vydal na cestu z jablečného sadu, mazaně se prosmýknul do zelených pivních lahví a usadil se v regálech obchodů vedle svých jablečných kolegů. A protože tento cider není žádný troškař a každému je jasné, že na velikosti zaleží, uvelebil se hned v půllitrových lahvích. Navíc parádně uhasí žízeň! Lišácké jablko je ideální parťák ke sledování oblíbeného seriálu nebo sportovního utkání a hodí se i k posezení na prosluněné zahrádce, u vody nebo na grilovačce s kamarády.

Máte rádi pivo? Tenhle cider by vás mohl zaujmout!

Lišácké jablko je něco pro ty, kteří doposud ciderům nepropadli a holdovali spíše tradičnímu pivu. Mazaný cider má totiž sušší chuťový profil, než nabízí většina současných značek na trhu, příjemně osvěží a díky 4,5 % alkoholu i zpříjemní každou všední chvíli.

Lišácké jablko je k dostání ve vratných lahvích o objemu 0.5 l za doporučenou cenu 16.90 Kč.

Co je to ten [sajdr]

A na závěr ještě krátké upřesnění pro ty, kteří stále tápou, co je to ten [sajdr]? Cider není ani pivo, ani víno, ale zkvašený jablečný mošt s různými stupni alkoholu. Vzniká jednoduchou fermentací jablečné šťávy, která zraje ve vhodné teplotě a pak se stáčí, čistí, pasterizuje a ředí na požadovaný obsah alkoholu. Nápoj je velmi populární především v západní Evropě – Velké Británii, Francii a Španělsku. Díky tomu, že je méně opojný než víno, méně hořký než pivo a méně sladký než limonády, dobře zbavuje žízně a výborně osvěží během vlahých letních večerů i parných dní. I přesto ale cidery zatím neochutnalo více než 30 % české populace. Pravděpodobně zatím neobjevili ten správný cider a Lišácké jablko vycítilo příležitost.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?