Trail Praha nabízí nejkrásnější běžeckou vyhlídku na Prahu

Běhat pro dobrou věc můžete i Vy! Na KTRC 2017!

Ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří aktivní pohyb. Proto 
v poslední době rapidně vzrůstá obliba běhání. Možná i Vy patříte mezi nadšené běžce a rádi byste zkusili poměřit síly s ostatními. Není nic snazšího, než se zapojit do některého ze závodů Kilpi Trail Runing Cup 2017. Čekají na Vás kratší i delší trasy v atraktivních lokalitách, a navíc můžete svým během podpořit dobrou věc. Vedení KTRC 2017 se ve spolupráci s FN v Motole rozhodlo podpořit dobrou věc. Padesátikoruna z každého vybraného startovného putuje na charitu, konkrétně na podporu jedné ze 4 osob, se kterými se život nemazlil. Nelehké osudy 4 pacientů FN v Motole si bezesporu zaslouží pozornost. Svou záštitu nad projektem vyjádřili a VIP patrony se stali herci z nového seriálu televize Prima, Modrý kód.

Máj na 327 metrů vysokém vrchu nepatří dávno jen Máchovi a milencům. Ale teď už taky běžcům. Počtvrté se tu letos poběží Trail Praha, panoramatický závod s nejkrásnějšími výhledy na metropoli, které se dají najít při běžeckém závodě v metropoli. Už v neděli 28. května!

Přes rozkvetlé koruny stromů prohlédnete na Pražský hrad, řeku Vltavu, Vyšehradu až k žižkovské věži a dál. Zafuníte okolo lanovky a i okolo Myslbekovy žulové sochy Máchy si to posupíte vzhůru, překonáte Hladovou zeď. Pětikilometrový okruh začíná a končí u strahovských kolejí, tedy na českém Silicon Hill. Závěrečný stoupák od smíchovské strany Kinskou zahradou stojí za to! A hlavní pole ho dává dvakrát!

„Moc pěkný závod bez silnice, jako byste ani nebyli ve městě. Beru sem pravidelně i svoje svěřence, které trénuju,“ říká milovník hor a elitní český běžec Ondřej Fejfar z Krkonoš, účastník loňské světové série skyrunnerů.

Objevil se zde i pětinásobný maratonský šampion Petr Pechek nebo další skvělý vytrvalec Vít Pavlišta, držitel rekordu na 11 km verzi za 39:18, olympijští vítězové David Svoboda nebo Kateřina Neumannová. Mezi ženami letos potvrdila účast po pauze třeba zkušená terénářka Kamila Gregorová. Ukáží se taktéž herci z primáckého seriálu Modrý kód nebo Jiří Holoubek, zpěvák Spirituál kvintetu.

Více informací o KTRC 2017 i další závody najdete na www.ktrc.cz a nebo se přihlášte na www.sportovniservis.cz

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?