Bude se konat výstava skutečných nahých žen. Ano, NAHÝCH!

A už si můžete koupit lístek.

Voayer

Seznamte se s mezinárodní Výstavou skutečných nahých žen VOAYER, která se uskuteční v Praze mezi 17. a 19. srpem. Název říká tak nějak vše – budete na výstavě, ale vystavenými exponáty jsou nahé ženy v různých pozicích.

Bude se konat výstava skutečných nahých žen. Ano, NAHÝCH!

První výstava VOAYER byla v Bratislavě. Trvala jen 12 hodin a navštívilo ji více než 700 lidí. Pražská výstava bude trvat tři dny (18 hodin čistého času) a během této doby si návštěvníci budou moci vychutnat pohledy na skutečné, oddané a nahé ženy a některých se budou moci i dotýkat. Součástí výstavy bude expozice různého bdsm nábytku a pomůcek.

Bude se konat výstava skutečných nahých žen. Ano, NAHÝCH!

Co říká o výstavě její zakladatel: „V roce 2016 se zrodil nápad, uspořádat v „konzervativním“ slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii – VÝSTAVU NAHÝCH ŽEN. Nazval jsem ji slovem přímo výstižným – VOAYER. Nahota je dnes běžnější v online světě, jako v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí, prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstav VOAYER, zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku.“

Lístky na konkrétní časy a dny si můžete pořídit na Ticketportalu.

Tady najdete událost na Facebooku.

A samozřejmě můžete navštívit oficiální stránky akce, jenom je raději neotevírejte v práci.