Spolumajitel cukrárny Saint Tropez Lukáš Otys má sladké rád

Ví, že dělá vždycky alespoň na chvíli život hezčím.

A protože se také rád dělí, rozhodl se v cukrárně pořádat benefiční akce na podporu Nadačního fondu Kolečko, takže prostřednictvím sladkostí může posílat radost dál.

BERÁNKU, OTŘES SE

„Letos velikonočního beránka nepečte, stavte se pro něj v cukrárně Saint Tropez a přispějte jeho koupí na Nadační fond Kolečko,“ neslo se éterem rádia. Pražská cukrárna Saint Tropez v pasáži U Nováků se zatím plnila lidmi. V transparentní výrobně sladkostí strká svého beránka do trouby známá blogerka a moderátorka Veronika Koko Kokešová. Za pultem již upečené beránky prodává usměvavý spolumajitel cukrárny Lukáš Otys. A dobročinný beránek pro NF Kolečko nebyl zdaleka jediným projektem, který Otys v cukrárně pořádá. „Máme to štěstí, že se do naší cukrárny lidé vracejí, vyrábíme zde sladkosti, které dělají nám i zákazníkům radost, a tak jsme si řekli, že bychom chtěli pomáhat a dělat radost i dětem, které to potřebují. Vybrali jsme si Nadační fond Kolečko a přispíváme na jejich konkrétní projekty. Do budoucna budeme vybírat i další nadace…“ říká Lukáš, který utrženou částku za beránky ještě zdvojnásobil.

HVĚZDY PEČOU MAKRONKY

Další benefiční akcí, které cukrárna propůjčila své prostory, je oslava Mezinárodního dne dětí s Frekvencí 1 a Nadačním fondem Kolečko, do níž se zapojily i známé tváře. 1. června tak v pasáži U Nováků budete moct potkat třeba herečku Lindu Rybovou, která je rovněž ambasadorkou NF Kolečko, Renatu Langmannovou, Báru Hlaváčkovou, Libora Boučka a v neposlední řadě také vzácného hosta, pana Michela Fleischmanna. „Jsem rád, že přišli kamarádi i ti, které jsme oslovili pro dobrou věc. Vážím si toho! Třeba s Bárou Hlaváčkovou teď v rámci jejího pořadu Kilák aktivně běháme a drží mě zkrátka, snad si budu moct dát pár dobročinných makronek, nebo aspoň jednu!“

Z této pětice se tak na jedno odpoledne stane tým cukrářů, který pod taktovkou
profesionála ze Saint Tropez bude péct a následně prodávat slaďounké makronky. Na konci dne předá Lukáš Otys předsedkyni správní rady NF Kolečko Lindě Jandové šek s částkou, kterou se podařilo vybrat. „Jsem moc rád, že se nám po úspěšné beránkové akci povedlo zorganizovat další, a budeme všichni doufat, že se vybere dostatek peněz, za které by Kolečko mohlo pořídit novou vrtačku do Fakultní nemocnice Krč,“ dodává Lukáš Otys konkrétní cíl akce.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?