Vyrazili jsme do Moskvy potkat se s Dolphem Lundgrenem

Viděli jsme naši dětskou lásku ve skutečnosti. V Rusku.

Když dostanete takový mail, těžko se to odmítá.

Dolph Lundgren patřil spolu s Jean Claudem Van Dammem a Stevenem Seagalem k našim dětským hvězdám a dostat šanci potkat se s ním, to se přeci neodmítá, ne?

Celé setkání bylo v rámci Wargaming Festu v Moskvě, kde akční hvězda 80. a 90. let propagovala švédské tanky ve World of Tanks. A k tomu všemu byl typický ruský, šílený spektákl, který tak nějak k Rusku patří.

Celá ta sláva se odehrávala v rozkošně komunisticky vypadající hale, kde byla spousta dětí a velmi, VELMI znuděných rodičů, kteří je doprovázeli. Ale dává to smysl, World of Tanks je jedna z mála multiplayerových free-to-play her, kde není žádná krev.

Překvapení pro někoho může být, že v Moskvě mají i pár mrakodrapů…

Takhle velkolepě vypadala hlavní hala Wargaming Festu. Nenechte se zmást malým počtem lidí. Bylo teprve brzy ráno a k večeru tam byla hlava na hlavě. To jsme se raději schovávali ve VIP sekci a nakonec utekli v mrazu podívat se na Rudé náměstí.

Jsme v Rusku. Co mají v Rusku? Pěkné holky. Takže je jasné, že je neustále k něčemu používali. Třeba k držení krabicí.

Na jevišti vystupovala i spousta bizarních kapel, které nám byly popsány jako „ruské U2“, „ruské Beastie Boys“ nebo „ruská Lady Gaga“. Bylo to bizarní.

Mimochodem, zamotali jsme se v hale i na výstavu, kde byla spousta ruských maminek a měli tam ruční tvorbu. Takže jste tam mohli najít i takovou krásu jako tuhle rozkošnou kabelku. Dodnes litujeme, že jsme si jí nepořídili.

Wargaming spolupracuje na Total War Arena, další free-to-play hře, takže tam byli i zástupci. Trojice tvrďácky se tvářících, ruských legionářů.

Hlavně tam ale byla spousta ruských holek…

Vypadalo to, jako kdyby dlouhá řada lidí čekala na možnost zahrát si hru, kterou si každý může zdarma zahrát doma… ale ve skutečnosti šlo o kvalifikaci na turnaj, jehož vítěz získal 80 tisíc dolarů.

Ani ten Steven Seagal nakonec nechyběl, ostatně propaguje World of Warships od Wargamingu. Jenom byl takový dost bez emocí.

Když se hlavní hala začala zaplňovat, raději jsme utíkali na tiskovou konferenci…

Kam přišel Dolph Lundgren jako ambasador švédských tanků ve World of Tanks. Pochází ze Švédska, pokud jste to nepochopili… Při zmateném rozhovoru s novináři řekl, že hry nehraje, ale miluje tanky, ve kterých se při natáčení svých filmů projel.

Pak se šel s lidmi fotit a očividně si to hodně užíval. Také vidíte v jeho výrazu „zabijte mě, prosím?“

Rozhovor jsme s Dolphem Lundgrenem nakonec neudělali, protože se netvářil moc, že by chtěl a přece nebudeme kazit náladu naší dětské hvězdě, ne? Doufáme, že brzy přidají do World of Tanks nějaké belgické tanky. Rádi bychom si udělali selfie s Jean Claudem Van Dammem. Muhehehe.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?