Další tajná mise Jamese Bonda v kampani značky Heineken

Listopadová premiéra filmu SPECTRE se blíží!

Před podzimní premiérou v pořadí již 24. bondovky Spectre otevírá značka Heineken další kapitolu svého partnerství s filmy o kultovním agentovi 007 a přichází
s kampaní v bondovském stylu. Fanoušci se mohou těšit na limitovanou edici lahví, novou televizní reklamu s Danielem Craigem i exkluzivní bondovské večery.

Spojení značky Heineken s osobností Jamese Bonda je blízké sebevědomým a cílevědomým mužům, kteří se nebojí jít za své hranice, a přesto mají život ve svých rukou. Muži, kteří se spokojí jen s nejlepším. „Men of the world“, kteří stejně jako James Bond nepijí vždy pivo, ale když si ho dají, pijí jedině Heineken. Kampaň Spectre navazuje na 18 let trvající partnerství mezi značkou Heineken
a kultovními Bond příběhy, během něhož zatím vzniklo sedm filmů s agentem Jejího Veličenstva, od snímku Zítřek nikdy neumírá po novinku Spectre.

V rámci integrované kampaně Spectre připravil Heineken pro své fanoušky hned několik novinek. Jednou z nich je speciální limitovaná edice pivních lahví ve stylu Jamese Bonda. Na láhvi je vyobrazena silueta agenta 007 a speciální logo Heineken k nové bondovské kampani. „V následujících týdnech zaplaví trh nové lahve z limitované edice. Na trhu jich bude více než milion.“ komentuje Richard Gažo, hlavní manažer značky Heineken.

Nová kampaň Spectre bude mít také silnou podporu v televizním a online prostředí. Půjde o televizní spoty s překvapivým vyústěním, kde hraje sám představitel Jamese Bonda Daniel Craig. Pro maximální autentičnost se na reklamě podíleli filmaři a kaskadéři ze samotného snímku Spectre. Heineken má v této reklamě svou vlastní Bond girl. Vedle Bonda se zde objeví i dívka Zara, která se náhodou stane aktérkou lodní honičky a agentovi 007 pomůže zachránit situaci.

Film Spectre přichází do kin již 5. listopadu. Bude to velká podívaná pod taktovkou ověřeného režiséra Sama Mendese.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?