Buďte na pláži za playboye!

Zhubněte zdravě a bez bolesti. Drastickým dietám odzvonilo, vyzkoušejte zdravou a chutnou dietu – dietu v krabičce.

Trápí vás představa, že se za pár měsíců budete muset promenádovat v plavkách na pláži před zraky stovky žen a nejraději byste chodil zahalený v osušce? Chcete zhubnout, ale nedaří se vám to? Zhubněte zdravě bez Jo-Jo efektu jednou provždy. Je to jednoduché, pomůže vám zdravá, vyvážená a chutná strava – dieta v krabičce.

Ne, žádné přísné diety, propocené hromady oblečení z fitek či invazivní zásahy do těla plastických chirurgů, pouze zdravá strava! Zdravá strava v podobě vyváženého jídelníčku a pravidelný příjem potřebné energie. Říkáte si, že na to není čas? Že absolutně nemáte chuť ani čas si zdravé jídlo připravovat, obíhat supermarkety, hledat kvalitní suroviny, či dokonce sledovat, kolik má potravina kilojoulů, kilokalorií, jaký je poměr tuků, cukrů a bílkovin? Pozor, nic takového už dělat nemusíte.

Výmluvám na čas už odzvonilo. Dieta Dietavkrabicce.cz .{target:_blank} vám totiž ušetří veškerý čas strávený v kuchyni a vy se můžete jít třeba proběhnout. Dietavkrabicce.cz .{target:_blank} však není typickou nudnou a přísnou dietou. Ani se složením a chutností denního menu krabičkové diety nebudete mít problém. Jídlo, celodenní menu obsahující 5 pokrmů, vám každý den přiveze kurýr, kam jen si budete přát. I velikosti porcí krabiček jsou naprosto dostačující, takže pod pojmem dieta .{target:_blank} se už neskrývají hladovějící bledé tváře se sucharem v ruce.

Pánové, blíží se léto, plavky, tílka, dovolená! Nebuďte soudci ani na místním koupáku, ale oslňte svojí postavou i ve frontě na párek. Nikdy nevíte, kdy narazíte na tu pravou či kdy si vaše drahá polovička uvědomí, že má to nej!

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?