Jeden z 50 nejlepších festivalů na světě s vířivkou

Letošní Hip Hop Kemp, který se již tradičně koná ve Festivalparku v Hradci Králové, je připraven.

Fenomenální skladba interpretů, ale také značka Zlatopramen jako jeden z hlavních partnerů budou u toho. Festival zaujme svou pestrou hudební skladbou, bohatým doprovodným programem a samozřejmě skvěle vychlazeným pivem.

Návštěvníci již 12. ročníku Hip Hop Kemp festivalu bezpochyby ocení širokou hudební nabídku. Zlatopramen se zde představí skutečně velkolepě. Kromě všech produktů ze svého portfolia nabídne i spoustu atrakcí a zábavy. Návštěvníkům na místě postaví designový Zlatopramen Vinyl Bar, který vznikl přestavbou námořního kontejneru. „Přes den bude fungovat jako chillout (odpočinková) zóna s barem, v noci se přemění ve skvělou party, kde se představí mimo jiné Makie Messer, Face, Brada, Ottoman a další interpreti,“ řekla manažerka značky Zlatopramen Lenka Kroupová.

Během dne bude k dispozici „drum station“, kde si zájemci budou moci ve čtveřicích zabubnovat a složit svůj unikátní song. Rozdávat se ale budou i dárky: při koupi jednoho piva dostane každý malý doplněk pro skvělou party – brýle nebo jednorázové tetování – a navíc los, s nímž může několikrát denně vyhrát mini iPad, O´Neill tričko, čepici nebo sluneční brýle.

Jaký by to ale byl festival bez samotného piva. Čepovat se bude populární 11° a nealkoholický Zlatopramen N·A. V horkém letním počasí návštěvníci ocení ochucené populární Zlatopramen Radlery (citrón, pomeranč se zázvorem, grep) či Zlatopramen Radler N·A Grep a na party nebudou chybět samozřejmě jedinečné party koktejly Mystery. Samotný Vinyl Bar přichystá kromě vybrané hudební produkce i jednoznačně nejatraktivnější zážitek, vyvýšenou vyhřívanou vířivku, ve které si návštěvníci vyzkouší, jak chutná pravá festivalová pohoda jednoduše z patra. Zažijete správný relax uprostřed nejlepší hudební zábavy.

Do areálu festivalu zamíří jistě také celá řada lidí vlastním vozem. A právě pro ně připravil Zlatopramen speciální hlídky půvabných hostesek a promotérů, kteří budou odjíždějícím nabízet test na přítomnost alkoholu v krvi, a to zcela zdarma. Akce je součástí zodpovědnostního programu Pijte s Mírou společnosti HEINEKEN Česká republika, který si klade za cíl edukaci v oblasti zodpovědné konzumace piva a alkoholu a seznámit se s ním můžete i on-line na stránce www.pijtesmirou.cz.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?