Jak na sex se zralou ženou

Vyzkoušejte sex se zralou ženou, dokud jste v tom správném věku. Nebudete litovat…

Starší zkušená dáma a výrazně mladší muž? V českých poměrech je to stále obvyklejší model párového soužití. Psychologové sice shodně tvrdí, že takové partnerství je značně rizikové, nicméně mnozí rozkvétající muži mezi dvaceti a třiceti lety na rizika nehledí a rádi se vrhají do náruče zkušených dam. Na stránkách JenProMuze vám poradíme, jak se ve vztahu s takovou ženou zařídit a na co si dát pozor. Prozradíme také několik důvodů, co zajíčky i o něco protřelejší zajíce láká na mušku zkušené nimrodky. A pokud patříte spíše mezi koloušky a právě dorůstající jelínky, vězte, že ani vy nepřijdete zkrátka, protože v tuzemských luzích a hájích je v hledáčku zacíleno i na vás. Stačí se nechat skolit dobře namířenou brokovnicí a můžete si být jisti, že vás vzápětí čeká posmrtný pobyt v ráji.

SEX

Jak vám to bude klapat se starší partnerkou v posteli?

Z nudného pozemského života se můžete reinkarnovat třeba do netušeného pohodlí, které vám zajistí večerní lože zachovalé čtyřicátnice. K jejímu arzenálu s teplou večeří přičtěte ještě dokonalou sexuální akrobacii, v níž jsou ženy už po třicítce výborně vycvičeny.

Proč ANO?

„Dvacetiletá holka svoji sexualitu teprve hledá a má spoustu práce sama se sebou a její postoj k intimním záležitostem je mnohem egocentričtější než u starší ženy. Ta už totiž dokáže zacházet se sexem jako s nástrojem vztahu, takže umí muže lépe uspokojit,“ míní doktor Psycháč.
Podobný názor sdílí také dvacetiletý Miloš, který si užíval s milenkou starší o dvacet let. „Byl to nejlepší sex, jaký jsem kdy zažil, a nikdy na to nezapomenu. Starší ženy u mě obstály vždycky s vyznamenáním, umějí se v posteli dokonale uvolnit a necítím v tom žádnou křeč, kterou jsem někdy vnímal při sexu s mladšími partnerkami. Dočetl jsem se, že sexuální aktivita mužů je na vrcholu kolem dvaceti let a přesně odpovídá intimním potřebám čtyřicetileté ženy, což jsem si ověřil i na vlastní kůži. Stávají se z nich torpéda, která si sexu umějí pořádně užívat. Dvacetileté slečny někdy leží jako prkno a kolikrát ani nevzdechnou, že si člověk říká, proč s ním vlastně spí nebo jestli náhodnou nedělá něco špatně,“ srovnává Miloš.

Proč NE?

Samozřejmě je jasné, že kůže starších partnerek dávno nebude připomínat dokonale vyžehlenou košili. Chlapi ale s drobnými nerovnostmi počítají. Jsou si totiž vědomi, že s každou vráskou na ženském těle mohou kalkulovat jako s dalším bodem na žebříčku životního i erotického know-how.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?