10 tipů na sexy dárek ke Svatému Valentýnu

Ať jste příznivcem, či odpůrcem tohoto svátku, ať jste čerstvě zamilovaní, nebo se svým partnerem slavíte kulaté výročí svého společného soužití, Svatý Valetýn je určitě ten vhodný okamžik, kdy svůj protějšek potěšit nějakým sexy dárkem. Nechte se inspirovat a roz(b)palte to na Valentýna!

1. Dárková sada 12 SEXY DAYS – pociťte sílu svůdnosti

12 SEXY DAYS je ideální dárek. V tomto luxusním boxu naleznete 12 ikonických produktů, které poodhalí Vaši smyslnou stránku. Móda se zde setkává s erotikou – odpočítávejte dny, po které se budete cítit sexy. Co všechno v boxu najdete? Kompletní soupis najdete tady.

KUPUJTE ZDE

2. Fun Factoy MANTA – konečně vibrační pomůcka pro muže, kterou si užijete sólo i s partnerkou

Erotické pomůcky pro muže jsou často příliš velké, nevzhledné, či těžko použitelné v páru. Elegantní MANTA je snadno použitelná jak při sexuálním styku, kdy v podstatě promění Váš penis ve vibrátor, tak i jako pomocník při orálním sexu, kdy pomáhá navodit pocit hlubokého hrdla. Nezapomeňte ani na použití při masturbaci!

KOUPIT ZDE

3. YESforLOV REJOUISSANCE – afrodiziakální parfém pro ženy nebo pro muže

Vůně, po které všichni zjihnou. Vezměte si ji na první rande a uvidíte, co se bude dít.

KOUPIT ZDE

4. Satisfyer PRO 3 vibration – je půvabný, silný a jeho jediným cílem je váš orgasmus

Jako nástupce celosvětově populárních vibrátorů s tlakovou vlnou Satisfyer, přichází SATISFYER PRO 3 VIBRATION s dalšími vibračními funkcemi. Rychlá změna mezi podtlakovou a vibrační stimulací je připravena v 11 intenzitách s 10 různými módy. Oboje je samostatně regulovatelné, což vám přináší 110 kombinačních možností.

KOUPIT ZDE

5. Fun Factory STRONIC SURF – svezte se na vlnách rozkoše

Speciální tvar pro ještě větší rozkoš, 7 rychlostí a 3 rytmy pulzace, dlouhá výdrž baterie (45 minut při nejvyšším výkonu). Stronic Surf je ideální společník, s nímž můžete snadno masírovat vnitřní oblasti klitorisu, ale i poševní vchod a hráz! Pro ještě slastnější zážitek ho můžete kombinovat s Vaším oblíbeným vnějším vibrátorem.

KOUPIT ZDE

6. YESforLOV Elixír pro páry – hlubší a intenzivnější milování s neopakovatelnými orgasmy pomocí vzrušivého elixíru pro ni i pro něj

YESforLOV Couples Elixir zesiluje klitorální vzrušení a prodlužuje vzrušení pro penis spojením pocitů horkého a chladného prostředí. Svým složením současně dbá na respektování přirozené harmonie intimních oblastí a lze jej používat i s erotickými hračkami či kondomy.

KOUPIT ZDE

7. TENGA Flip Hole – vzrušující stimulace díky členitému, těsně přilnavému vnitřnímu povrchu

Společnost Tenga se inspirovala u své nejoblíbenější kolekce masturbátorů Flip Hole a ty dovedla k dokonalosti právě u modelu Flip Hole Zero. Ten má oproti svým předchůdcům dokonale přilnavý vstup, který zamezuje vytékání lubrikačního gelu, vylepšenou vnitřní silikonovou strukturu pro váš maximální požitek, ještě užší sevření s možností intenzivního podtlaku, inovativní tvar pro ještě lepší uchopení masturbátoru a čistý, minimalistický design.

KOUPIT ZDE

8. Fun Factory SMARTBALLS DUO – sametový povrch a elegantní design těchto venušiných kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

KOUPIT ZDE

9. Bijoux Indiscrets Aphrodisia – podmanivá afrodiziakální vůně pro ženy

Tato jedinečná vůně od španělské značky Bijoux Indiscrets v sobě kombinuje lehce dráždivé esence, jejichž vlivu zaručeně podlehne každý muž. Afrodiziakální jádro Aphrodisia Body Mist je tvořeno vzácnou silicí ylang – ylang, kterou lze získat pouze z květů tropického stromu Kunagy vonné. Vůně se dále pozvolna rozvíjí do elegantní růže a jako sladkou tečkou na závěr nabídne podmanivý jasmín. Navíc obsahuje jednu přísně tajnou přísadu, která z Aphrodisia Body Mist činí naprostý unikát mezi afrodiziakálními vůněmi a nezbytnost pro každou eroticky založenou ženu.

KOUPIT ZDE

10. LELO Tantra – dráždící peříčka pro vzrušující předehru

Dráždící peříčko Tantra je tou pravou vzrušující cestou k vytoužené extázi. Svými nejjemnějšími konečky vyzývá ke smyslným milostným hrátkám.

KOUPIT ZDE

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?