Catherine Zeta-Jones: Svlékla se ve 40 letech

Tohle má doma Michael Douglas. Musíme říct, že Michaelovi Douglasovi dost závidíme. Doufáme, že si bude chtít Zeta-Jones najít mladšího zajíčka. Konec hlášení.

Herečce Catherině Zeta-Jones je opravdu přesně 40 let. Dívat se na paní v těchto letech už mnohdy není nijak zábavné, ale najdou se samozřejmě výjimky. Catherine Zeta-Jones moc dobře ví, že právě takovou výjimkou sama je. Takže jí asi v časopisu Allure nemuseli moc přemlouvat, aby se pro ně vyfotila.

Allure je americký časopis zaměřený na krásu žen. A to jak z praktického hlediska (aby si ho kupovaly ženské a věděly, jak o sebe pečovat), tak z teoretického (obrázky hezkých ženských, aby si časopis prohlíželi i chlapi). A čas od času mají takzvané „Naked Issue“, tedy číslo, do kterého svlečou a nějak smyslně nafotí pár celebrit.

V Naked edici mají například Karu DioGuardi, což je u nás neznámá zpěvačka a skladatelka, ale v USA je v současnosti obrovsky populární díky tomu, že dělá porotce v American Idol, americké obdobě naší SuperStar.

A pak také nafotili Catherine Zeta-Jones. Ta mimochodem hrála ve spoustě filmů, ale v žádném se moc nesvlékala. Až na svůj úplně první film. Jmenuje se Les 1001 nuits a Catherine Zeta-Jones v něm byla pravděpodobně ještě jako chlapec (bylo jí 21 let, takže předpokládáme, že její dnešní prsa jsou umělá):

Takhle se to zřejmě přírodně ze dne na den nezmění:

Ale dost povídání, zamiřte do fotogalerie a koukejte, jak má vypadat čtyřicetiletá ženská!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?